Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Kingpin Skateboarding 2.5.4

Kingpin Skateboarding to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Hobby. Użytkownicy mogą korzystać z Kingpin Skateboarding dzięki zaangażowaniu pracowników Factory Media.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 457
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Factory Media
Rozmiar: 7 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Kingpin Skateboarding]
Kingpin Skateboarding to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Hobby. Za stworzenie Kingpin Skateboarding odpowiedzialna jest firma Factory Media.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 2.5.4. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić gaga miesięcznik oraz Vogue.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.