Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Good Housekeeping UK 2.5.7

Good Housekeeping UK to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Good Housekeeping UK zostało stworzone przez firmę Hearst Magazines UK.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 512
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Hearst Magazines UK
Rozmiar: 4 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Good Housekeeping UK]
Good Housekeeping UK to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Good Housekeeping UK powstało w studiu firmy Hearst Magazines UK.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 2.5.7. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić C MODE oraz Autoweek Mag App.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.