Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

C MODE 3.3

C MODE to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z C MODE dzięki zaangażowaniu pracowników Bonnier Tidskrifter AB.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 411
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Bonnier Tidskrifter AB
Rozmiar: 7 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu C MODE]
C MODE to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. C MODE zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Bonnier Tidskrifter AB.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 3.3. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Z naszej bazy polecamy także The New Yorker Magazine oraz NYTimes for iPad.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.