Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

iAM - magazyn 1.0

iAM - magazyn to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z iAM - magazyn dzięki zaangażowaniu pracowników Yellowhat S.A..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 251
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Yellowhat S.A.
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu iAM - magazyn]
iAM - magazyn to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Za stworzenie iAM - magazyn odpowiedzialna jest firma Yellowhat S.A..

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 1.0 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Runner's World UK oraz Moto X.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.