Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Luxury Interiors 3.1.0

Luxury Interiors to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Luxury Interiors powstało w studiu firmy BlueToad, Inc..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 289
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: BlueToad, Inc.
Rozmiar: 20 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Luxury Interiors]
Luxury Interiors to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Luxury Interiors może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników BlueToad, Inc.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 3.1.0. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Z naszej bazy polecamy także National Geographic Magazine-International oraz HBR PL.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.