Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Real Madrid Grada Blanca 5.3

Real Madrid Grada Blanca to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Hobby. Za stworzenie Real Madrid Grada Blanca odpowiedzialna jest firma Real Madrid C.F..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 310
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Real Madrid C.F.
Rozmiar: 3 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Real Madrid Grada Blanca]
Real Madrid Grada Blanca to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Hobby. Real Madrid Grada Blanca zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Real Madrid C.F..

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 5.3.. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Z naszej bazy polecamy także The Economist on iPad (Europe) oraz NEXT - Magazyn Przyszłości.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.