Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Ładny Dom - Poradnik budowlany 1.0

Ładny Dom - Poradnik budowlany to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Za stworzenie Ładny Dom - Poradnik budowlany odpowiedzialna jest firma AGORA SA.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 588
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: AGORA SA
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:
Ładny Dom - Poradnik budowlany to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Ładny Dom - Poradnik budowlany zostało stworzone przez firmę AGORA SA.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 1.0. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Z naszej bazy polecamy także Ski Mag oraz Mac Life Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.