Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Filmowy. Magazyn do czytania 1.1

Filmowy. Magazyn do czytania to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z Filmowy. Magazyn do czytania dzięki zaangażowaniu pracowników AGORA SA.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 265
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: AGORA SA
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Filmowy. Magazyn do czytania]
Filmowy. Magazyn do czytania to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. Za stworzenie Filmowy. Magazyn do czytania odpowiedzialna jest firma AGORA SA.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 1.1.. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić CZTERY KĄTY - Magazyn o wnętrzach oraz Czas na Wnętrze.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.