Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Runner's World UK 2.5.7

Runner's World UK to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Zdrowie i medycyna. Runner's World UK powstało w studiu firmy Hearst Magazines UK.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 318
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Hearst Magazines UK
Rozmiar: 4 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Runner's World UK]
Runner's World UK to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Zdrowie i medycyna. Użytkownicy mogą korzystać z Runner's World UK dzięki zaangażowaniu pracowników Hearst Magazines UK.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 2.5.7. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Project Magazine oraz HBR PL.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.