Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Digital Photographer 2.5.5

Digital Photographer to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Narzędzia dla grafików. Użytkownicy mogą korzystać z Digital Photographer dzięki zaangażowaniu pracowników Imagine Publishing.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 324
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Imagine Publishing
Rozmiar: 7 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Digital Photographer]
Digital Photographer to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Narzędzia dla grafików. Digital Photographer zostało stworzone przez firmę Imagine Publishing.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 2.5.5. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Z naszej bazy polecamy także National Geographic Magazine-International oraz Gazeta Wyborcza.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.