Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

MAGAZYN FILM 5.2.5.2

MAGAZYN FILM to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. MAGAZYN FILM zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Media Point Group Sp z o.o..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 351
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Media Point Group Sp z o.o.
Rozmiar: 2 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu MAGAZYN FILM]
MAGAZYN FILM to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Za stworzenie MAGAZYN FILM odpowiedzialna jest firma Media Point Group Sp z o.o..

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 5.2.5.2. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Comic Heroes: The best in superhero comics, movies, TV and video oraz The Economist on iPad (Europe).
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.