Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Harper's Bazaar UK 2.5.5

Harper's Bazaar UK to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Za stworzenie Harper's Bazaar UK odpowiedzialna jest firma Hearst Magazines UK.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 180
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Hearst Magazines UK
Rozmiar: 4 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Harper's Bazaar UK]
Harper's Bazaar UK to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Harper's Bazaar UK to aplikacja wprowadzona na rynek przez Hearst Magazines UK

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 2.5.5. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić BRIEF oraz Puls Biznesu+.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.