Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Puls Biznesu+ 1.0

Puls Biznesu+ to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Komunikacja. Puls Biznesu+ to aplikacja wprowadzona na rynek przez Bonnier Business (Polska) sp. z o.o.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 239
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Bonnier Business (Polska) sp. z o.o.
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Puls Biznesu+]
Puls Biznesu+ to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. Puls Biznesu+ zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Bonnier Business (Polska) sp. z o.o..

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 1.0 Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić NEXT - Magazyn Przyszłości oraz Gazeta Wyborcza.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.