Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Newsweek for iPad 3.0.14

Newsweek for iPad to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Komunikacja. Newsweek for iPad zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Newsweek.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 259
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Newsweek
Rozmiar: 4 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Newsweek for iPad]
Newsweek for iPad to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Komunikacja. Newsweek for iPad może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Newsweek

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 3.0.14 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Czas na Wnętrze oraz NYTimes.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.