Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

NYTimes 3.5

NYTimes to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. NYTimes może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników The New York Times Company

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 346
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: The New York Times Company
Rozmiar: 7 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu NYTimes]
NYTimes to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. Użytkownicy mogą korzystać z NYTimes dzięki zaangażowaniu pracowników The New York Times Company.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 3.5 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Z naszej bazy polecamy także BRIEF oraz LOGO - magazyn.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.