Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Kaspersky Mobile Security 9.0.0.48 (Windows Mobile)

Wraz z wciąż rosnącą popularnością urządzeń mobilnych, złośliwe programy jak wirusy, czy trojany, dały o sobie znać. Ta aplikacja pomoże ci się przed nimi uchronić. Program posiada mechanizmy ochrony prywatności użytkownika - daje możliwość ukrycia kontaktów, smsów czy rejestru połączeń. Dodatkowo za jego pomocą można namierzyć telefon w przypadku jego zagubienia - oczywiście, wymaga to modułu GPS w komórce. Aplikacja posiada również opcję szyfrowania danych przechowywanych na telefonie, a także możliwość blokowania numerów premium.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 784
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Kaspersky Lab
Rozmiar: 1.07 MB
Nazwa pliku: kmsecurity_9.0.0.48_pl.ca...

[inne wersje programu Kaspersky Mobile Security]
Wraz z wciąż rosnącą popularnością urządzeń mobilnych, złośliwe programy jak wirusy, czy trojany, dały o sobie znać. Ta aplikacja pomoże ci się przed nimi uchronić.

Program posiada mechanizmy ochrony prywatności użytkownika - daje możliwość ukrycia kontaktów, smsów czy rejestru połączeń. Dodatkowo za jego pomocą można namierzyć telefon w przypadku jego zagubienia - oczywiście, wymaga to modułu GPS w komórce. Aplikacja posiada również opcję szyfrowania danych przechowywanych na telefonie, a także możliwość blokowania numerów premium.

Kluczową funkcją programu jest również moduł ochrony komórki przed szkodliwym kodem, takim jak wirusy itp. Program chroni także użytkownika przed atakami z Sieci, blokując niebezpieczne połączenia.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.