Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ESET Mobile Antivirus (Windows Mobile)

Antywirus na komórki od producenta popularnego antywirusa NOD32. Jedną z najważniejszych zalet tej aplikacji jest mocno rozbudowana funkcja heurystyczna. Antivirus Mobile z dużym prawdopodobieństwem wykryje i unieszkodliwi dzięki niej nawet nieznanego wirusa. Domyślnie aktualizuje się codziennie, jednak częstotliwość pobierania nowych definicji wirusów można ustawić dowolnie. Dobrą wiadomością dla posiadaczy płatnych łączy internetowych GSM jest dostosowanie wielkości paczki z definicjami do możliwości sieci komórkowych - są mniejsze od aktualizacji przeznaczonych do wersji pecetowej programu.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 792
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: ESET, LLC
Rozmiar: 292 KB
Nazwa pliku: wersja-testowa-eset-mobil...

[inne wersje programu ESET Mobile Antivirus]
Program przeznaczony jest do smartfonów i Pocket PC pracujących pod kontrolą systemów Windows Mobile 5 i nowszych. Jedną z najważniejszych zalet tej aplikacji jest mocno rozbudowana funkcja heurystyczna. Antivirus Mobile z dużym prawdopodobieństwem wykryje i unieszkodliwi dzięki niej nawet nieznanego wirusa. Domyślnie aktualizuje się codziennie, jednak częstotliwość pobierania nowych definicji wirusów można ustawić dowolnie. Dobrą wiadomością dla posiadaczy płatnych łączy internetowych GSM jest dostosowanie wielkości paczki z definicjami do możliwości sieci komórkowych – są mniejsze od aktualizacji przeznaczonych do wersji pecetowej programu.

ESET Mobile Antivirus potrafi na bieżąco monitorować wszystkie pliki pobierane do urządzenia, w którym jest zainstalowany. W czasie rzeczywistym skanuje połączenia sieci bezprzewodowej, Bluetooth, podczerwieni, GSM oraz wkładane do aparatu karty pamięci. Interesującą cechą programu jest też możliwość blokowania SMS-ów od nieznanych nadawców oraz według czarnych i białych list.

Obsługiwane urządzenia:

z systemem Windows Mobile 5 i nowszym
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.