Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Opera Mini 3.1 (Java MIDP1)

Opera Mini to jedna z najpopularniejszych przeglądarek internetowych w wersji na telefony komórkowe. To aplikacja, która swoją funkcjonalnością znacznie przewyższa większość oprogramowania dostarczanego przez producentów komórek, a jest zaledwie kilka kroków za tradycyjnymi przeglądarkami. Opera Mini może z powodzeniem działać na większości telefonów obsługujących Javę - jej obsługa jest łatwa, szybka i przyjemna, nawet na małym

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 2036
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Opera Software
Rozmiar: 59 KB
Nazwa pliku: opera-mini-3.1.13045-basi...

[inne wersje programu Opera Mini]
Opera Mini to jedna z najpopularniejszych przeglądarek internetowych w wersji na telefony komórkowe. To aplikacja, która swoją funkcjonalnością znacznie przewyższa większość oprogramowania dostarczanego przez producentów komórek, a jest zaledwie kilka kroków za tradycyjnymi przeglądarkami. Opera Mini może z powodzeniem działać na większości telefonów obsługujących Javę - jej obsługa jest łatwa, szybka i przyjemna, nawet na małym ekranie.

Wersja na starsze telefony komórkowe, nie posiadające obsługi zaawansowanych aplikacji Java (MIDP2). Jest ona okrojona w stosunku do standardowego wydania, jednak mimo to, bardzo użyteczna.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.