Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Młody Technik 1.3.6

Młody Technik to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Edukacja. Młody Technik to aplikacja wprowadzona na rynek przez AVT-Korporacja Sp. z o.o.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1301
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: AVT-Korporacja Sp. z o.o.
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:
Młody Technik to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Edukacja. Młody Technik zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio AVT-Korporacja Sp. z o.o..

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 1.3.6 Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Easy Cook Magazine oraz AGASart.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.