Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Miro (Mac) 5.0.1

Miro to bezpłatna, wieloplatformowa aplikacja pozwalająca na odtwarzanie multimediów zapisanych w wielu formatach, również w jakości HD.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 742
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor: Participatory Culture Foundation
Rozmiar: 47.51 MB
Nazwa pliku: Miro_5.0.1.dmg
Miro to bezpłatna, wieloplatformowa aplikacja pozwalająca na odtwarzanie multimediów zapisanych w wielu formatach, również w jakości HD. Pozwala na zarządzanie plikami, tworzenie playlist, subskrybowanie konkretnych serwisów filmowych (w tym np. YouTube czy Google Video). Miro umożliwia także bezpośrednie korzystanie z sieci BitTorrent i zawiera obszerny katalog kanałów filmowych czy podcastów. W tej chwili w bazie aplikacji znajdziesz ponad 6000 pozycji.

Dużą zaletą Miro jest także wygodny i przyjemny dla oka interfejs, zaprojektowany przede wszystkim do oglądania treści w wysokiej rozdzielczości. Wygodną opcją programu jest możliwość zatrzymania audycji w dowolnej chwili - program zapamięta, na czym skończyliśmy oglądać i przy ponownym włączeniu odtwarzacza puści ją od tego samego miejsca. Mamy tu wsparcie dla wszystkich popularnych formatów, a także odtwarzania MPEG, QuickTime, AVI, H.\264, Divx, Windows Media, Flash Video i innych.

W najnowszej wersji zlikwidowano zauważone bugi oraz zoptymalizowano pracę aplikacji.

Stabilne wersje Miro (Mac)

Mac OS:
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.