Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Miesięcznik branży HoReCa 1.1

Miesięcznik branży HoReCa to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Biznes i finanse. Za stworzenie Miesięcznik branży HoReCa odpowiedzialna jest firma Eureco.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 491
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Eureco
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:
Miesięcznik branży HoReCa to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Biznes i finanse. Miesięcznik branży HoReCa może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Eureco

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 1.1 Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Gay Times - the original gay lifestyle magazine oraz Autoweek Mag App.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.