Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Miernik dźwięku : Sound Meter 1.4.5

Miernik dźwięku : Sound Meter to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Użytkownicy mogą korzystać z Miernik dźwięku : Sound Meter dzięki zaangażowaniu pracowników Smart Tools co..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 7829
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor: Smart Tools co.
Rozmiar: 57 KB
Nazwa pliku: details?id=kr.sira.sound&...
Miernik dźwięku : Sound Meter to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Miernik dźwięku : Sound Meter wprowadzono na rynek przez Smart Tools co.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku urządzeń wyposażonych w system Android w wersji 1.4.5. Jest to system mobilny, który powstał z inicjatywy firmy Android Inc. kupionej przez Google. System ten został stworzony w oparciu o jądro Linuksa

Więcej informacji o aplikacjach i urządzeniach działących pod tym systemem można znaleźć na stronie androidlife.pl Dla systemu Android stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Gallery Lock Pro oraz Chrome.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.