Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Microtek ScanMaker 9700XL (SCSI) Driver 1.0.1.1 for XP

Microtek ScanMaker 9700XL (SCSI) Driver 1.0.1.1 for XP jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma MICROTEK.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 584
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: MICROTEK
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 4577441.cab
Microtek ScanMaker 9700XL (SCSI) Driver 1.0.1.1 for XP to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy MICROTEK.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Microtek ScanMaker 9700XL (SCSI) Driver 1.0.1.1 for XP, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. ColorPlus PDF Printer Driver czy ColorPlus PDF Printer Driver. Kod programu Microtek ScanMaker 9700XL (SCSI) Driver 1.0.1.1 for XP został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.