Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Microsoft Silverlight 5.1.50901.0

Microsoft Silverlight to wtyczka służąca do tworzenia i prezentacji bogatych aplikacji internetowych z poziomu przeglądarki internetowej.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 230
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Microsoft
Rozmiar: 7.03 MB
Nazwa pliku: Silverlight_5.1.50901.0.e...
Microsoft Silverlight to wtyczka służąca do tworzenia i prezentacji bogatych aplikacji internetowych z poziomu przeglądarki internetowej. Silverlight to technologia, wcześniej znana jako Windows Presentation Foundation/Everywhere (WPF/E), która wykorzystuje języki XAML (eXtensible Application Markup Language) i JavaScript. Ma ona umożliwiać tworzenie aplikacji RIA oraz prezentowanie ich bezpośrednio w przeglądarce internetowej bez względu na posiadany przez użytkownika system operacyjny.

Microsoft Silverlight generuje grafikę korzystając z bibliotek DirectX. Główny ciężar renderowania interfejsu programu spoczywa nie na procesorze, ale na karcie graficznej. Microsoft przekonuje więc, że rozwiązanie to nie tylko ułatwia proces tworzenia aplikacji RIA, ale też przyspiesza ich działanie w porównaniu z konkurencyjnymi technologiami. Nowa edycja programu likwiduje zauważone w nim błędy, wprowadza także drobne usprawnienia.

UWAGA

Aplikacja podczas instalacji chce dodać elementy innych producentów. Można tego uniknąć, odznaczając je podczas procesu.

Stabilne wersje Microsoft Silverlight

Windows:

Testowe wersje Microsoft Silverlight

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.