Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Microsoft Kodu Game Lab 1.4.61.0

Microsoft Kodu Game Lab to środowisko pozwalajace na tworzenie gier na PC i Xbox 360. Posiada wizualny edytor programowania.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 6527
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Microsoft Corporation
Rozmiar: 210.15 MB
Nazwa pliku: Kodu_1.4.61.0.msi
Microsoft Kodu Game Lab to aplikacja przeznaczona do programowania gier, dedykowana dla młodszych użytkowników komputerów. Można dzięki niej tworzyć gry a PC oraz Xbox 360. Mamy tu do dyspozycji edytor wizualny, dzięki czemu użytkownik może w ogóle nie mieć pojęcia o programowaniu i stworzyć świetną grę. Można ją załadować na oficjalną stronę projektu: www.kodugamelab.com, aby używali jej inni użytkownicy, a także pobierać stamtąd gry stworzone przez nich.

Microsoft Kodu Game Lab wyposażony jest w przewodnik, wyjaśniający krok po kroku każdą możliwość edytora, wiec nikt nie powinien mieć problemów z jego używaniem. Radzimy także podejrzeć na stronie, jakie efekty możemy uzyskać - jest ich naprawdę sporo, począwszy od pracy kamery, skończywszy na kolorze nieba. I wszystko to dostępne jest za darmo. W najnowszej wersji dodano kilka nowych funkcji oraz usprawniono już istniejące. Zlikwidowano również zauważone bugi.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.