Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Microsoft IntelliType Pro 7.1 Keyboard Software for Windows (64- 7.1

Microsoft IntelliType Pro 7.1 Keyboard Software for Windows (64- to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Microsoft.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 338
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Microsoft
Rozmiar: 15 KB
Nazwa pliku: ITPx64_1033_7.10.344.0.ex...
Microsoft IntelliType Pro 7.1 Keyboard Software for Windows (64- jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Microsoft.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Microsoft IntelliType Pro 7.1 Keyboard Software for Windows (64- to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Acer Extensa 5200 Notebook Intel (802abg) WLAN Driver 11.0.0.74 , czy Asrock H77 Pro4-M Intel Display Driver 14.51.64.5398 for XP64. Programiści Microsoft zadbali, by Microsoft IntelliType Pro 7.1 Keyboard Software for Windows (64- były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.