Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Microsoft IntelliType Pro 7.0 (64-bit) 7.0

Microsoft IntelliType Pro 7.0 (64-bit) to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Microsoft.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 683
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Microsoft
Rozmiar: 15 KB
Nazwa pliku: ITPx64_1033_7.00.260.0.ex...
Microsoft IntelliType Pro 7.0 (64-bit) jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Microsoft.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Asrock H77 Pro4/MVP Intel SATA RAID Preinstall Driver i Intel HD Graphics Driver 8.15.10.2622 for Vista/Windows 7 x64. Programiści Microsoft zadbali, by Microsoft IntelliType Pro 7.0 (64-bit) były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.