Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Microsoft Device Center 2.0.161.0 for Windows 7/Windows 8

Microsoft Device Center 2.0.161.0 for Windows 7/Windows 8 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki MICROSOFT.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 2100
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: MICROSOFT
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: MouseKeyboardCenter_32bit...
Microsoft Device Center 2.0.161.0 for Windows 7/Windows 8 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma MICROSOFT.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Microsoft Device Center 2.0.161.0 for Windows 7/Windows 8, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów HP Pavilion HDX9314TX Intel Chipset Utility 8.3.1.1009 czy ASUS MARS II/2DIS/3GD5 NVIDIA Display Driver 267.85 for Vista/Wi. Microsoft Device Center 2.0.161.0 for Windows 7/Windows 8 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.