Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Metal Hammer: The Heavy Metal Bible 3.1.6

Metal Hammer: The Heavy Metal Bible to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Multimedia. Metal Hammer: The Heavy Metal Bible powstało w studiu firmy Future plc.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1218
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Future plc
Rozmiar: 41 KB
Nazwa pliku:
Metal Hammer: The Heavy Metal Bible to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Multimedia. Metal Hammer: The Heavy Metal Bible może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Future plc

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 3.1.6. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Angeleno Interiors: iPhone Edition oraz Motorcycle Cruiser.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.