Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Mental Floss Magazine 4.1.1

Mental Floss Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Za stworzenie Mental Floss Magazine odpowiedzialna jest firma The Week Publications, Inc.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 764
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: The Week Publications, Inc
Rozmiar: 10 KB
Nazwa pliku:
Mental Floss Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Mental Floss Magazine powstało w studiu firmy The Week Publications, Inc.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 4.1.1. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić DZIECKO - Magazyn dla rodziców oraz Billboard Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.