Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Men's Running 2.5.7

Men's Running to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Hobby. Za stworzenie Men's Running odpowiedzialna jest firma Wild Bunch Media Ltd.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 551
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Wild Bunch Media Ltd
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:
Men's Running to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Hobby. Men's Running może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Wild Bunch Media Ltd

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.5.7 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Z naszej bazy polecamy także The Ideal Home & Garden oraz Linux User & Developer.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.