Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Men's Health UK 3.0.1

Men's Health UK to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Men's Health UK powstało w studiu firmy Hearst Magazines UK.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 777
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Hearst Magazines UK
Rozmiar: 7 KB
Nazwa pliku:
Men's Health UK to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Men's Health UK zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Hearst Magazines UK.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 3.0.1.. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Runner's World oraz PC Gamer (UK Edition): the world's number one PC games magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.