Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Men's Fitness UK Replica 2.5.9

Men's Fitness UK Replica to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Zdrowie i medycyna. Men's Fitness UK Replica zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Dennis Publishing Ltd.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1243
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Dennis Publishing Ltd
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:
Men's Fitness UK Replica to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Zdrowie i medycyna. Men's Fitness UK Replica zostało stworzone przez firmę Dennis Publishing Ltd.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 2.5.9. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Australian T3: The Gadget Magazine oraz K MAG.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.