Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Melomania 1.7.7.3 pl

Program do organizowania kolekcji muzycznych w taki sposób, aby użytkownik mógł dowolnie sortować i wybierać spośród tysięcy plików MP3 te właściwe. Dzięki automatycznemu dodawaniu do plików nazwy utworu, wykonawcy, albumu oraz wielu innych istotnych z punktu widzenia zarządzania informacji (tzw. tagów) nie musisz się męczyć ręcznym dodawaniem opisów.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 698
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Able Apples
Rozmiar: 8.29 MB
Nazwa pliku: melomania_setup.exe
Program do organizowania kolekcji muzycznych w taki sposób, aby użytkownik mógł dowolnie sortować i wybierać spośród tysięcy plików MP3 te właściwe. Dzięki automatycznemu dodawaniu do plików nazwy utworu, wykonawcy, albumu oraz wielu innych istotnych z punktu widzenia zarządzania informacji (tzw. tagów) nie musisz się męczyć ręcznym dodawaniem opisów. Wszystko zostanie skatalogowane za pomocą istniejących w Internecie baz danych - jeśli tam jest okładka albumu, to ty również będziesz ją miał w postaci obrazka. Proste poruszanie się po kolekcji muzycznej jest kolejnym atutem tego narzędzia - wystarczy, że radzisz sobie z przeglądarką internetową, aby poradzić sobie z interfejsem Melomanii. Przyciski wstecz i dalej to już standard w większości nowych programów. Dodatkowo masz do dyspozycji wyszukiwarkę, filtry, możliwości eksportu danych do arkusza kalkulacyjnego lub tabeli Worda.

Specjalne koszyki pozwalają na przerzucanie utworów do takiego zbioru i ich łatwe wypalenie na płycie CD lub przekopiowanie ich do przenośnego odtwarzacza muzycznego. Program prowadzi statystyki odtwarzanych piosenek, a ty w czasie słuchania możesz dodać swoją ocenę utworu.

Wersja 30-dniowa.

Stabilne wersje Melomania

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.