Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

@mazing 1.0

@mazing to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Komunikacja. @mazing może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Netia S.A.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1527
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Netia S.A.
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:
@mazing to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. @mazing to aplikacja wprowadzona na rynek przez Netia S.A.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 1.0. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Engadget Distro oraz FX Trader Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.