Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Massive Assault Patch PL v. 1.1.191

Najnowsza polskojęzyczna łatka do ciekawej strategii Massive Assault. Aktualizacja wprowadza szereg poprawek do rozgrywki, jak również interfejsu. Uaktywniono m.in. opcje zachowywania postępów w grze w trybie "Hot Seat", wprowadzono system naliczania punktów w trybie gry pojedynczej (do tej pory ta opcja była dostępna dla rozgrywek wieloosobowych).

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 2020
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Wargaming.Net
Rozmiar: 2.14 MB
Nazwa pliku: ma_pl_patch_1.1.191.exe
Najnowsza polskojęzyczna łatka do ciekawej strategii Massive Assault. Aktualizacja wprowadza szereg poprawek do rozgrywki, jak również interfejsu. Uaktywniono m.in. opcje zachowywania postępów w grze w trybie "Hot Seat", wprowadzono system naliczania punktów w trybie gry pojedynczej (do tej pory ta opcja była dostępna dla rozgrywek wieloosobowych). Przebudowano, także wszystkie dostępne w grze mapy i kampanie tak aby można było na każdej z nich wybrać jeden z trzech poziomów trudności. Łata wprowadza również opcje "Undo" w fazie rozmieszczania wojsk.

Ponadto po zainstalowaniu łaty, we wszystkich przeglądanych powtórkach będzie wizualizowana ranga, nazwa i wynik gracza, którego poczynania oglądamy – w powtórkach gier w trybie wieloosobowym będzie również wizualizowana ranga, nazwa oraz wyniki oponenta wraz z numer aktualnie trwającej tury.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.