Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Mario Arena 0.85

Mario Arena to idealna gra gdy nudzisz się w biurze, szefa akurat nie ma w pracy lub lekcja informatyki ciągnie się w nieskończoność.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 878
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Poklik
Rozmiar: 800 KB
Nazwa pliku: mario.exe
Mario Arena to idealna gra gdy nudzisz się w biurze, szefa akurat nie ma w pracy lub lekcja informatyki ciągnie się w nieskończoność. Tytuł ten to gra zręcznościowa oparta na przygodach dwóch sympatycznych hydraulików z Brooklinu. Nie jest platformówka, ale typowa gra do zabijania czasu... no i goombasów.

Mario Arena, w odróżnieniu od np. Mario Forever, posiada tylko jedną planszę, na której spadają z nieba potwory. Jest ich naprawdę sporo, więc od sprawności palców i klawiatury zależy wszystko. Jeśli zatłuczesz goombasa z "wyskoku" dostaniesz specjalną premię. Podobnie punktowane są "multikill", czyli naskoczenie bohaterem jednocześnie na kilka potworów. Gra posiada tryb jedno- lub dwuosobowy. Opcje ograniczają się do włączenia muzyki oraz trybu pełnoekranowego. Grafika w Mario Arena przywołuje na myśl tytuły z lat '80, ale dla wytrawnych graczy będzie to raczej zaleta, aniżeli wada.

Stabilne wersje Mario Arena

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.