Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Mapa kontrahentów 2013

Mapa Kontrahentów 2012 to aplikacja pozwalająca na wizualizację zasięgu firmy. Współpracuje z wieloma bazami danych i systemami.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 699
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: darsoft.pl
Rozmiar: 8.31 MB
Nazwa pliku: mapa.exe
Mapa kontrahentów 2013 to program przeznaczony dla każdego, kto chce zweryfikować, jaki zasięg ma jego firma. Do działania aplikacji wymagany jest dostęp do Internetu, ponieważ mapa jest ładowana online z serwerów map. Program udostępnia następujące funkcje:

- pracę z bazą danych SQLite lub Microsoft SQL Server

- możliwość prezentacji dowolnej liczby punktów na mapie

- możliwość dowolnego grupowania kontrahentów, dzięki temu każdy punkt na mapie (kontrahent) może być oznaczony dowolnym kolorem

- możliwość ręcznej lokalizacji punktów na mapie

Mapa kontrahentów 2013 umożliwia także import danych z systemów informatycznych inny producentów, jak Comarch, Insert GT, pliki CSV czy też dowolne systemy IT oparte na dowolnym silniku baz danych. Funkcje tego programu są także wbudowaną w każdą naszą aplikację. Dzięki temu można dowolnie analizować gdzie znajdują się kontrahenci firmy. Dane prezentowane przez program umożliwiają analizę zasięgi jej działania. W oparciu o technologię dostępną w tym programie możemy opracować dla Państwa dowolne rozwiązania umożliwiające prezentację danych na mapie.

UWAGA

Wersja demonstracyjna umożliwia zapoznanie się z pełną funkcjonalnością naszego systemu. Nie posiada ona żadnych ograniczeń czasowych, a jedynie możliwość dodania maksymalnie 10 kontrahentów.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.