Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Majesty: Northern Expansion 1.3.15

Majesty: Northern Expansion to mobilna gra, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę przebieg rozgrywki można ją zaliczyć do kategorii Zręcznościowe. Majesty: Northern Expansion może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników HeroCraft Ltd.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 766
Cena/licencja: 10,28 zł
Producent/dystrybutor: HeroCraft Ltd
Rozmiar: 36 KB
Nazwa pliku: details?id=com.herocraft....
Majesty: Northern Expansion to mobilna gra umożliwiająca wykorzystanie naszego smartfona do zabawy. Należy ona do kategorii Zręcznościowe. Majesty: Northern Expansion zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio HeroCraft Ltd.

Gra działa na mobilnym systemie, którego znakiem jest zielony Robot. Wymagane jest posiadanie Androida w wersji 1.3.15. Jest to system mobilny, który powstał z inicjatywy firmy Android Inc. kupionej przez Google. System ten został stworzony w oparciu o jądro Linuksa.

Więcej informacji na temat systemu, a w szczególności dostępnych gier i aplikacji można zdobyć na stronie androidlife.pl. Wśród bardzo dużego zbioru gier dostępnych na Androida warto polecić Super Ski Jump oraz Virtua Tennis™ Challenge.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.