Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Magazyn Voyage 1.3.12

Magazyn Voyage to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Nawigacja GPS. Magazyn Voyage zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Marquard Media Polska.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1175
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Marquard Media Polska
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:
Magazyn Voyage to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Nawigacja GPS. Magazyn Voyage może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Marquard Media Polska

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 1.3.12. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Książki. Magazyn do czytania oraz AŚ 4x4.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.