Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Magazine 'Sweet dreams' 1.8

Magazine 'Sweet dreams' to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Magazine 'Sweet dreams' to aplikacja wprowadzona na rynek przez Sergey Rudnev

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 0
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Sergey Rudnev
Rozmiar: 4 KB
Nazwa pliku:
Magazine 'Sweet dreams' to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Magazine 'Sweet dreams' powstało w studiu firmy Sergey Rudnev.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 1.8 Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Java Magazine oraz Trendenser.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.