Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Mafia II Demo

Mafia II Demo to wersja testowa kontynuacji wielkiego hitu jaki został stworzony przez programistów z Illusion Softworks. Akcja tego tytułu toczy się w Empire Bay w latach 40stych.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 5513
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: Illusion Softworks
Rozmiar: 987.13 MB
Nazwa pliku: MafiaIIDemo.exe
Mafia II Demo to wersja testowa kontynuacji wielkiego hitu jaki został stworzony przez programistów z Illusion Softworks. Akcja tego tytułu toczy się w Empire Bay w latach 40stych. Wojna spowodowała słabą koniunkturę, a wielu powracającym z frontu żołnierzom ciężko jest odnaleźć się w nowym świecie. Taki właśnie los dotyka głównego bohatera - Vito Scalettiego - i to naszym zadaniem będzie pomóc mu zaistnieć w brutalnym świecie podziemia. Nie będzie to proste, bowiem metropolia jest miastem imigrantów: Irlandczycy, Chińczycy, Włosi i inne największe grupy tworzą własne osiedla i wprowadzają bezwzględne reguły życia, które nie zawsze są zgodne ze stanowym prawem.

Do poprawnej instalacji gry Mafia II Demo wymagane jest posiadanie konta w serwisie STEAM. Po uruchomieniu instalatora, użytkownik zostanie przeprowadzony przez proces rejestracji automatycznie (pierwsze logowanie do STEAM możliwe będzie już po kilku sekundach).
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.