Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

MacUser 2.5.4

MacUser to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Komunikacja. MacUser zostało stworzone przez firmę Dennis Publishing Ltd.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 993
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Dennis Publishing Ltd
Rozmiar: 4 KB
Nazwa pliku:
MacUser to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Komunikacja. Użytkownicy mogą korzystać z MacUser dzięki zaangażowaniu pracowników Dennis Publishing Ltd.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.5.4 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić iCreate: The Magazine For Your iPad, iPhone, iPod and Mac Life oraz ASOS Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.