Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Podcast Maker 1.1.7

Kolejna odsłona intuicyjnego w obsłudze edytora podcastów. Jedną z jego wielu funkcji jest automatyczne tworzenie kanałów informacyjnych RSS do których wykorzystuje metadane zawarte w plikach MP3 oraz m4p.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 239
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: Potion Factory
Rozmiar: 2.21 MB
Nazwa pliku: PodcastMaker-1.1.7.dmg

[inne wersje programu Podcast Maker]
Kolejna odsłona intuicyjnego w obsłudze edytora podcastów. Jedną z jego wielu funkcji jest automatyczne tworzenie kanałów informacyjnych RSS do których wykorzystuje metadane zawarte w plikach MP3 oraz m4p. Proces edycyjny rozpoczyna się po przeciągnięciu pliku dźwiękowego na okno programu.

Edytor umożliwia dodanie grafiki, która będzie "okładką" tworzonego podcasta. Dodatkowo pozwala na wybranie kategorii ITMS w której zostanie opublikowany podcast oraz dołącza kanał informacyjny RSS do gotowego pliku. Aby opublikować stworzonego podcasta możemy wykorzystać konto na *MAC, lub serwer internetowy poprzez połączenie FTP lub SFTP. Aplikacja pozwala również na tworzenie vodcastów, które możemy udostępnić do pobierania użytkownikom iPod wideo.

W najnowszej wersji aplikacja uruchamia się na platformie Intel Core Duo. Zintegrowano pole opisu publikowanego epizodu z kanałem informacyjnym RSS. Publikowane dokumenty są automatycznie zapisywane. Usunięto również drobne błędy.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.