Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Skype 5.1.0.914 (Mac)

Komunikator internetowy pozwalający na prowadzenie rozmów głosowych z innymi użytkownikami programu rozmieszczonymi na całym Świecie. Aplikacja wykorzystuje w tym celu zaawansowaną technologię peer-to-peer, która współpracuje z praktycznie każdą zaporą ogniową i routerem bez potrzeby dodatkowej konfiguracji.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1263
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Skype
Rozmiar: 21.21 MB
Nazwa pliku: Skype_5.1.0.914.dmg

[inne wersje programu Skype]
Skype to komunikator internetowy pozwalający na prowadzenie rozmów głosowych z innymi użytkownikami programu rozmieszczonymi na całym Świecie. Aplikacja wykorzystuje w tym celu zaawansowaną technologię peer-to-peer, która współpracuje z praktycznie każdą zaporą ogniową i routerem bez potrzeby dodatkowej konfiguracji. Głównymi zaletami programu są: łatwa instalacja, prosty i intuicyjny interfejs, bardzo dobra jakość dźwięku oraz wysoki poziom bezpieczeństwa (dane z głosem są przesyłane w zaszyfrowanych pakietach).

Najnowszy Skype 5.0 Beta pozwala na rozmowy grupowe, posiada nowy interfejs użytkownika a także kilka dodatkowych narzędzi ułatwijących rozmowy. W najnowszej wersji poprawione drobne błędy użytkownia oraz intrefejsu.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.