Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Apple Aperture 3.1.2 (Mac)

Profesjonalne oprogramowanie stworzone przez firmę Apple dla profesjonalnych fotografów. Oczywiście aplikacja może być używana również przez początkujących pasjonatów fotografii, gdzie znajdą oni wiele funkcji, które ułatwią obróbkę zrobionych zdjęć.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 504
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Apple
Rozmiar: 312.08 MB
Nazwa pliku: Aperture3.1.2Update.dmg

[inne wersje programu Apple Aperture]
Apple Aperture to profesjonalne oprogramowanie stworzone przez firmę Apple dla profesjonalnych fotografów. Oczywiście aplikacja może być używana również przez początkujących pasjonatów fotografii, gdzie znajdą oni wiele funkcji, które ułatwią obróbkę zrobionych zdjęć.

Funkcjonalność

Aplikacja posiada wszystkie niezbędne narzędzia do obróbki zdjęciowej od importu zrobionych zdjęć (obsługuje większość aparatów fotograficznych dostępnych na rynku), poprzez organizację i katalogowanie do retuszowania i obróbki do publikacji stworzonych dzieł.

Interfejs został skonstruowany, aby praca była jak najbardziej przejrzysta, co za tym idzie szybko, gdy posiadamy bardzo dużą bazę swoich zdjęć. Mamy możliwość porównywaniu wykonanych zdjęć a także porównywanie oryginalnego zdjęcia z tym, na które nanieśliśmy jakieś zmiany. W organizatorze możemy katalogować zdjęcia pod każdym możliwym aspektem poprzez twarze, miejsca jak i tworzyć własne filtry

Aplikacja obsługuje on większość formatów graficznych wliczając w to oczywiście format wykorzystywany przez fotografów RAW oraz TIFF.

Nowości

W najnowszej wersji autorzy skupili się na poprawkach stabilności i wydajności programu. Naprawiono błędy podczas procesu importu zdjęć z programu iPhoto i późniejszej ich obróbki.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.