Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

CrossOver 10.0.1 (Mac)

CrossOver to aplikacja umożliwiająca instalowanie programów z platformy Windows w systemie Mac OS. Program charakteryzuje prostota obsługi oraz nieskomplikowany interfejs.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 337
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: CodeWeavers
Rozmiar: 58.67 MB
Nazwa pliku: crossover-demo-10.0.1.dmg

[inne wersje programu CrossOver]
CrossOver to aplikacja umożliwiająca instalowanie programów z platformy Windows w systemie Mac OS. Program charakteryzuje prostota obsługi oraz nieskomplikowany interfejs. Użytkownik w szybki sposób może instalować swoje ulubione narzędzia z systemu Windows, które integrują się z OS X Finder. Uruchomienie dowolnego pliku systemu Windows automatycznie włącza CrossOver, dzięki czemu nie tracony jest czas na konfigurację oraz ustawienia parametrów programu związanych z funkcjonowaniem programu.

W nowych wersjach twórcy położyli nacisk na naprawę błędów związanych z funkcjonowaniem Microsoft Office m.in.. Poprawiona instalacja dodatków do Offica w tym Service Pack’ow, zlikwidowanie błędy związane z rejestracja produktów Office 2003 i 2007 a także naprawa problemów związanych z odtwarzaniem mp3 w programie Media Player 9. CrossOver to program godny polecenia każdemu użytkownikowi platformy Mac OS, który napotkał się z problemami instalacji programów z systemu Windows.

Aplikacja dostępna w dwóch wersjach Standard oraz Professional. W wyższej wersji mamy do dyspozycji - oprócz całego pakietu usług z wersji Standard – m.in.. Dostęp do pomocy technicznej oraz wsparcie dla gier typu World of Warcraft, Counter-Strike.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.