Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

TrueCrypt 7.0

Program do szyfrowania dysków przeznaczony dla systemu Windows oraz Linux. Do jego głównych funkcji należy tworzenie wirtualnych woluminów, na których dane są przechowywane w postaci zaszyfrowanej. Narzędzie pozwala na zabezpieczenie całej partycji dysku lub urzędzeń przenośnych (takich jak pamięci flash czy dyski zewnętrzne). Dzięki dwustopniowemu zabezpieczeniu, dane na komputerze są bezpieczne. Do wyboru jest kilka algorytmów szyfrujących - AES-256, Blowfish (448-bit), CAST5, Serpent, Triple DES oraz Twofish.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 627
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor: TrueCrypt.org
Rozmiar: 8.27 MB
Nazwa pliku: TrueCrypt 7.0 Mac OS...
Program do szyfrowania dysków przeznaczony dla systemu Windows oraz Linux. Do jego głównych funkcji należy tworzenie wirtualnych woluminów, na których dane są przechowywane w postaci zaszyfrowanej. Narzędzie pozwala na zabezpieczenie całej partycji dysku lub urządzeń przenośnych (takich jak pamięci flash czy dyski zewnętrzne). Dzięki dwustopniowemu zabezpieczeniu, dane na komputerze są bezpieczne. Do wyboru jest kilka algorytmów szyfrujących - AES-256, Blowfish (448-bit), CAST5, Serpent, Triple DES oraz Twofish.

Wersja 7.0 posiada przyśpieszanie sprzętowe o nazwie AES projektu, umożliwia tworzenie dysków w systemach Windows i Linux, które mogą być tworzone poprzez sektory o wielkości 4096, 2048 oraz 1024 bajtów. Poprawiono również zabezpieczenia a także zlikwidowano błędy występujące w poprzednich wersjach.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.