Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

OpenTerminal 2.06

OpenTerminal jest narzędziem dedykowanym dla użytkowników platformy Mac OS X często korzystających z terminalu makowego. Przewagą aplikacji nad zwykłym terminalem jest możliwość pracy w tle co uwalnia zasoby, które można przeznaczyć na inne działające programy. W każdym momencie naszej pracy w Finderze możemy łatwo dostać się do katalogu, w którym pracujemy, gdzie w zwykłym terminalu przejście do wybranego katalogu zajmowało dużo cennego czasu. Najnowsza wersja programu o numerze 2.06 działa tylko na Mac OS X 10.6 Snow Leopard.

Liczba pobrań: 220
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Thomas Wiesehöfer
Rozmiar: 229 KB
Nazwa pliku: OpenTerminal2.zip
OpenTerminal jest narzędziem dedykowanym dla użytkowników platformy Mac OS X często korzystających z terminalu makowego. Przewagą aplikacji nad zwykłym terminalem jest możliwość pracy w tle co uwalnia zasoby, które można przeznaczyć na inne działające programy.

W każdym momencie naszej pracy w Finderze możemy łatwo dostać się do katalogu, w którym pracujemy, gdzie w zwykłym terminalu przejście do wybranego katalogu zajmowało dużo cennego czasu. Najnowsza wersja programu o numerze 2.06 działa tylko na Mac OS X 10.6 Snow Leopard.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.