Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Zipeg 2.9.0.1177

Zipeg to uniwersalny i niewielki program do obsługi plików spakowanych m.in. w formacie rar i zip. Główną zaletą programu jest prosty i intuicyjny interfejs, który początkującym użytkownikom systemu Mac OS nie powinien sprawić problemu. Zipeg daje możliwości poglądu pakowanych plików, wybór miejsca docelowego dla wybranych plików lub całego katalogu, ochrona hasłem spakowanego pliku, podzielenia na mniejsze części pakowanych plików. Program obsługuje takie formaty jak tar, tgz, gzip, bzip2, iso i inne. Program jest dostępny za darmo.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 306
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Leo Kuznetsov
Rozmiar: 2.72 MB
Nazwa pliku: zipeg.2.9.0.1177.dmg

[inne wersje programu Zipeg]
Zipeg to uniwersalny i niewielki program do obsługi plików spakowanych m.in. w formacie rar i zip. Główną zaletą programu jest prosty i intuicyjny interfejs, który początkującym użytkownikom systemu Mac OS nie powinien sprawić problemu.

Zipeg daje możliwości podglądu pakowanych plików, wybór miejsca docelowego dla wybranych plików lub całego katalogu, ochrona hasłem spakowanego pliku, podzielenia na mniejsze części pakowanych plików. Program obsługuje takie formaty jak tar, tgz, gzip, bzip2, iso i inne. Program jest dostępny za darmo.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.